You are here

První Syninfo roku 2020

Aktuality
25.02.2020

Vážení čtenáři,

letošní rok bude náš! Shromáždění OSN vyhlásilo rok 2020 Mezinárodním rokem zdraví rostlin. Bude to příležitost, jak zlepšit povědomí veřejnosti o zemědělství? Začnou lidé chápat léčení roslin se stejným porouměním jako léčení lidí či zvířat?

Uvidíme. Každopádně, z námi můžete počítat, protože tady v Syngentě dobře víme, že Půjde to jen s vámi. A to bylo mottem i letošních Syngenta konferencí. Pokud jste neměli šanci za námi přijet do Prahy nebo do Brna, přinášíme alespoň malou reportáž, ce na konferenci dělo a jaké novinky letos přibyly do portfolia ochrany rostlin. Regulátor Moddus Flexi, fungicid Unix, insekticid do brambor Force Evo, výhodné balíčky a náš první biofungicid Taegro.

Dobře víme, že skutky jsou mnohem přesvědčivější, než slova. Proto vám přinášíme několik reportáží od našich spokojených zákazníků. Jaké přípravky používají, jaká se jim osvědčila osiva, jaké mají technologické postupy a jak se vyrovnávají se suchem? Inspirujte se...

Regionální potravina a Syngenta ve světě jsou tentokrát velkou vitaminovou bombou. Dopřejte si zelnou šťávu nebo zázvor. A jste zdraví jako řípa!

A praktické info na závěr – Ing. Jaroslav Martinek, Ph.D. pro vás připravil aktuální přehled o změnách v registracích.

 

Celý časopis si můžete přečíst tady

 

Příjemné chvilky u nového Syninfa Vám za celou redakci přeje

Hana Vargová, Syngenta CZ