Věrnostní program

Agriclub_logo_male

Protože nám záleží na dlouhodobé spolupráci, připravili jsme pro vás atraktivní věrnostní program Agriclub, který vám tímto představujeme.


Jak program Agriclub funguje?
• Agriclub je věrnostní program společnosti Syngenta. Jeho cílem je podporovat profesionální farmáře, kteří oceňují kvalitu našich přípravků na ochranu rostlin a osiv a pravidelně je nakupují.
• Zákazníci po splnění podmínek programu získávají velmi atraktivní zpětné slevy za nákup vybraných přípravků a osiv společnosti Syngenta.
• Výpočet slev bude dostupný po přihlášení do zákaznického účtu na www.agriclub.cz. Zde bude možné odměny také objednávat.
 

Členství v programu Agriclub
Členem zákaznického programu Agriclub se mohou stát všichni zákazníci (koncoví spotřebitelé přípravků a osiv společnosti Syngenta), kteří odebírají a zároveň používají produkty společnosti Syngenta na území České republiky. Poté již můžete čerpat atraktivní zpětné slevy v široké škále odměn. Pro podpis Dohody o účasti v programu Agriclub 2020 kontaktujte svého regionálního obchodního zástupce.

Agriclub v pěti krocích:
1.  Podpis Dohody o účasti ve věrnostním programu Agriclub 2021
2.  Nákup produktů společnosti Syngenta a jeho doložení kopiemi faktur
3.  Sleva za nákup produktů bude spočítána a po přihlášení se zobrazí ve vašem zákaznickém účtu na www.agriclub.cz
4.  Objednání odměn v Eshopu prostřednictvím zákaznického účtu
5.  Doručení slevy
 

Informace: Pro detailní informace o věrnostním programu Agriclub 2021 neváhejte kontaktovat Vašeho regionálního obchodního zástupce. Závazné podmínky budou stanoveny v dohodě o spolupráci v rámci programu Agriclub 2021, kterou uzavřete prostřednictvím Vašeho regionálního zástupce se společností Syngenta Czech s.r.o.

cta_spokojny farmar
Agriclub leták Syngenta
Agriclub leták strana 2 Syngenta