Věrnostní program

 

Agriclub_logo_male

Vážení zákazníci, záleží nám na dlouhodobé spolupráci a Vaší spokojenosti. Proto Vás zveme do atraktivního věrnostního program Agriclub.


Jak program Agriclub funguje?
• Agriclub je věrnostní program společnosti Syngenta. Jeho cílem je podporovat profesionální farmáře, kteří oceňují kvalitu našich přípravků na ochranu rostlin a osiv a pravidelně je nakupují.
• Zákazníci po splnění podmínek programu získávají velmi atraktivní zpětné slevy za nákup vybraných přípravků a osiv společnosti Syngenta.
• Výpočet slev bude dostupný po přihlášení do zákaznického účtu na www.agriclub.cz. Zde bude možné odměny také objednávat.
 

Členství v programu Agriclub
Členem zákaznického programu Agriclub se mohou stát všichni zákazníci (koncoví spotřebitelé přípravků a osiv společnosti Syngenta), kteří odebírají a zároveň používají produkty společnosti Syngenta na území České republiky. Poté již můžete čerpat atraktivní zpětné slevy v široké škále odměn. Pro podpis Dohody o účasti v programu Agriclub kontaktujte svého regionálního obchodního zástupce.

Agriclub v pěti krocích:
1.  Podpis Dohody o účasti ve věrnostním programu Agriclub 
2.  Nákup produktů společnosti Syngenta a jeho doložení kopiemi faktur
3.  Sleva za nákup produktů bude spočítána a po přihlášení se zobrazí ve vašem zákaznickém účtu na www.agriclub.cz
4.  Objednání odměn v Eshopu prostřednictvím zákaznického účtu
5.  Doručení slevy
 

Informace: Pro detailní informace o věrnostním programu Agriclub neváhejte kontaktovat Vašeho regionálního obchodního zástupce. Závazné podmínky budou stanoveny v dohodě o spolupráci v rámci programu Agriclub, kterou uzavřete prostřednictvím Vašeho regionálního zástupce se společností Syngenta Czech s.r.o.

Jak se registrovat 

  • Online na www.agriclub.cz – registrace je jednoduchá a rychlá, nepotrvá déle než 10 minut, celým procesem Vás provede průvodce. Výhoda: přihlašovací údaje k zákaznickému účtu získáte ihned.
  • Písemně – kontaktujte obchodního zástupce, ohledně vyplnění smlouvy do věrnostního programu Agriclub. Přihlašovací údaje Vám pošleme na registrovaný e-mail.

Jak doložit nákupy a získat odměny

Ve věrnostním programu Agriclub sbíráte zpětné slevy za nákup vybraných produktů Syngenta tak, že doložíte faktury za jejich nákup a to vždy do 20. listopadu příslušného kalendářního roku.

Možnosti

  • Nahrát skeny faktur do Vašeho zákaznického účtu na www.agriclub.cz
  • Zaslat kopie faktur poštou na adresu sídla společnosti Syngenta Czech s.r.o., Bucharova 1314/8, 158 00 Praha 13
  • Osobně předat kopie faktur Vašemu obchodnímu zástupci Syngenta.
  • Zaslat kopie faktur na e-mailovou adresu: info@agriclub.cz

Po odevzdání faktur prosím vyčkejte na její zpracování a schválení. Poté bude sleva připočtena a zobrazena na Vašem zákaznickém účtu v záložce Faktury.

Pamatujte

V Agriclubu pro Vás máme 3 různé úrovně členství a platí jednoduché pravidlo: 

Čím více nakupujete, tím více získáváte.

Výpočet aktuálních slev za jednotlivé produkty je dostupný po přihlášení na www.agriclub.cz.

Odměny pro každého

Za nasbírané zpětné slevy můžete vybírat z široké nabídky odměn, které lze libovolně kombinovat. Všechny aktuální odměny jsou k nahlédnutí po přihlášení na www.agriclub.cz v záložce Eshop.

Kontakty

Zákaznická linka +420 728 904 000

pondělí – pátek 9:00 –17:00

info@agriclub.cz

Sídlo společnosti:

Syngenta Czech s.r.o.

Office Park Nové Butovice

Bucharova 1314/8
158 00 Praha 13
www.syngenta.cz

Kontakt na obchodní zástupce 

Další info

Agriclub Syngenta