You are here

Videa

Karate se Zeon technologií 5 CS Braničnatka pšeničná a Elatus Era video SY Glorietta v Horažďovicích
Karate se Zeon technologií 5 CS. Univerzální a efektivní použití do širokého spektra plodin včetně kukuřice.

Braničnatka útočí na porosty v Pravoníně. Přijde pomoc včas? Bude letošní úroda zachráněna? Podívejte se na nelítostný boj o zdraví rostlin se zákeřnou chorobou. Drama, které každý zemědělec dobře zná. Akční hrdina se jmenuje Elatus Era...

Zisky kvetou s SY Gloriettou

Podívejte se, jak se daří naší nové hybridní odrůdě řepky ozimé v Horažďovicích. SY Glorietta je nositelem genu odolnosti k viru žloutenky vodnice. Aktuálně se jedná o nejvýnosnější odrůdu z portfólia řepek Syngenta. Ve videu si můžete naši krasavici prohlédnout detailně, provede Vás RNDr. Ondra Skala.  

Karate insekticid Syngenta Polní pokus Avoxa Elatus Era Syngenta
Praktická doporučení k použití Karate se Zeon technologií z rozhovoru s doc. Janem Kazdou z ČZU. Účinným řešením zapleveleného pšeničného porostu je herbicid Avoxa. Pokusem Vás provede doc. Ing. Miroslav Jursík, Ph.D. z ČZU v Praze. Podívejte se, jak účinkuje náš úspěšný fungicid Elatus Era a proč je tak jedinečný.
Elatus Era v Bramko Semice    
Jak pomohl fungicid Elatus Era v Bramku Semice ke zdravé pšenici    
dratovci jarní ošetření na míru syngenta pěstování brambor
Drátovci v Podkrkonoší - jak ochránit úrodu brambor před drátovci? Podívejte se na příklady z praxe, kde pomohl spolehlivý půdní insekticid Force Evo. Čtyři fungicidy pro časně jarní ošetření vám pomohou nastavit si fungicidní řešení přesně podle vašich potřeb. Představujeme T1 řešní na míru. Video určené pro všechny pěstitelé brambor. Dozvíte se o situaci v bramborářství v roce 2020, výhled do roku 2021 i další zajímavé informace o tom, jak brambory ochraňovat letos.
Knor Hyvido SY Torino kukuřice Syngenta
Online polní konference 2020 v Počátkách u Pelhřimova s Milošem Knorem a našimi odborníky. Stručně, přehledně, živě a zábavnou formou informace, které je dobré mít. Naše ozimé ječmeny Hyvido nabízí stabilně vysoké výnosy v různě půdně-klimatických podmínkách. Podívejte, jak pěkně rostou... Hybrid kukuřice SY Torino - výborná stabilita výnosu mezi roky, mohutný klas. Rychle uvolňuje vodu ze zrna, dosahuje tak při sklizni výborné profitability z hektaru.
SY Glorius kukuřice Syngenta Ochrana kukuřice začíná již při setí  
Hybrid kukuřice SY Glorius - nejvýnosnější silážní materiál na ÚKZÚZ (2018-2019). Vysoký obsah škrobu s dobrou stravitelností. Vhodný na mléko i bioplyn. U kukuřice se o celé polovině konečného výnosu rozhoduje při setí. Dodržování doporučených zásad mj. sníží úroveň napadení drátovci o 20 až 50 %. Jak ochránit svou úrodu? Zjistíte ve videu.