You are here

Kariéra

Společnost Syngenta Česká republika je jednou z celosvětově vedoucích společností v sektoru agrobusiness se zaměřením na trvale udržitelné zemědělství zaměstnávající 28 000 lidí v 90 zemích světa. Přispíváme k řešení kritických globálních problémů, jako je například rostoucí populace a s tím spojená vzrůstající poptávka po potravinách.

Zaměstnanci společnosti Syngenta mají značný vliv na zdraví a blahobyt lidí po celém světě. Pracují ve vyspělé společnosti, která klade důraz na rozvoj osobnosti prostřednictvím odborných školení a spolupráci s profesionály, kteří utvářejí a přispívají k vytváření dobrého jména rychle se rozrůstající mezinárodní firmy.

Chcete se stát součástí Syngenty?

Momentálně nemáme žádné volné pracovní příležitosti. I tak nám ale můžete zaslat svůj životopis, možná hledáme právě vás!

Vybírat můžete také nabídek v zahraničí:

Naši lidé

Syngenta zaměstnává po celém světě více než 28 000 zaměstnanců, kteří mají společný cíl – využívat potenciálu rostlin. Jejich práce přispívá ke splnění potravinových potřeb na světě, což je důvod, proč jsme hrdí na to, že naše práce má smysl. Neustále měnící se povaha našeho podnikání vyžaduje i neustálé investice do našich lidí. Vážíme si našich zaměstnanců, a protože chceme aby i oni ve své práci uspěli, podporujeme je v dalším vzdělávání a kariérním růstu. Mimo jiné nabízíme i širokou škálu firemních benefitů. V naší kultuře celosvětově vyznáváme následující hodnoty:

  • Začlenění: Každý zaměstnanec v naší společnosti hraje důležitou roli. Všichni máme společnou vizi, ve které věříme. Naším cílem je zaměstnávat ty nejlepší kandidáty, které jsou s naší společností spojeny po řadu let.
  • Vzdělávání a rozvoj: Zaměstnanci Syngenty se mohou zúčastnit řady programů, které přispívají k rozvíjení potenciálu našich lidí. Mají tak příležitost růst v rámci společnosti, rozšiřovat si znalosti, budovat vztahy a sdílet zkušenosti s lidmi z celého světa. 
  • Způsob řízení: Jsme přesvědčeni, že správné řízení základem silného manažerského týmu. Našim manažerům nabízíme mezinárodní programy, které je učí, jak motivovat a inspirovat ostatní zaměstnance. Zároveň přispívají k tomu, aby dosáhli toho nejlepšího ze svých schopností.
  • Rozmanitost: Zaměstnáváme pracovníky v 90 zemích na téměř všech kontinentech: Evropa, Asie, Afrika, Austrálie a Ameriky . Takováto rozmanitost vytváří kulturní bohatství naší společnosti. Dovoluje nám neustále pracovat kreativně a hledat nejlepší způsoby řešení.

Každý z našich zaměstnanců hraje klíčovou roli v uskutečňování naší vytyčené strategie. Kdo jsme, jak si stojíme a co nabízíme závisí především na našich lidech. Neváháme proto investovat do jejich dalšího vzdělávání, podněcovat spolupráci a nabízet další možnosti k růstu. Chceme, aby se každý mohl podílet na našem úspěchu.