You are here

Společnost Syngenta mezi desítkou nejlepších

Aktuality
18.11.2020
Syngenta

Naše společnost hraje významnou roli v řetězci, který je zodpovědný za zásobování světa bezpečnými potravinami, při zachování zdravého životního prostředí. Spolupracujeme se zemědělci ve více než devadesáti zemích, na farmách všech velikostí, abychom poskytli unikátní inovace v oblasti osiv a přípravků na ochranu rostlin. To vše s cílem zvýšit prosperitu zemědělců, ať už žijí kdekoliv na světě. Chceme být důvěryhodným a nejlépe spolupracujícím týmem, který přináší nejlepší řešení jedné z nejdůležitějších výzev – nakrmit populaci.

A naše snaha nezůstala bez povšimnutí. V loňském roce byla Syngenta oceněna v anketě časopisu Science 2019 Top Employers Survey jako nejlepší zaměstnavatel v oblasti zemědělství a zároveň jeden z nejlepších zaměstnavatelů v oblasti biotechnologií. V této kategorii skončila Syngenta na desátém místě mezi dvaceti nejlepšími zaměstnavateli v oborech biotechnologie, biofarmacie, farmaceutickém průmyslu apod. 

 

Jak pomohl náš závazek vůči zemědělcům, abychom se stali výjimečným zaměstnavatelem?

Syngenta má po celém světě více než pět tisíc zaměstnanců v oblasti výzkumu a vývoje, kteří pracují na řešení dlouhodobých potřeb zemědělců. Filozofií společnosti je pomáhat svým zaměstnancům využívat jejich plný potenciál. Důkladné investice do výzkumu a vývoje a jejich plánování umožňuje výzkumníkům vyvíjet technologie osiv, které přinášejí benefity zemědělcům, spotřebitelům i životnímu prostředí. Díky špičkovým inovacím pomáhají naši vědci plodinám držet krok s klimatickými změnami a zlepšují výkon rostlin tak, aby zemědělci mohli vypěstovat víc na menší ploše.

Zaměření se na zákazníka je hlavní hodnotou společnosti Syngenta. Našimi zákazníky jsou zemědělci a my usilujeme, aby naši výzkumní pracovníci zemědělce dobře poznali.

Syngenta

 

Kulturní spolupráce má urychlit inovace  

Jednou z nejsilnějších stránek společnosti Syngenta je naše kultura spolupráce. Spolupráce je klíčová pro splnění cíle urychlit inovace tak, abychom farmářům přinesli produkty a služby, které potřebují. Inovační centra pro osiva v Research Triangle Park v Severní Karolíně v USA a v čínském Pekingu a dalších laboratořích po celém světě propojují zaměstnance výzkumu a vývoje napříč celou naší organizací. Také díky tomu můžeme využívat naše globální vědomosti při řešení lokálních problémů v zemědělství.

Syngenta spolupracuje s více než čtyřmi sty univerzitami v oblasti výzkumu a vývoje, výzkumnými ústavy a obchodními společnostmi a naším společným cílem je po celém světě čelit výzvě potravinové bezpečnosti.

„Spolupráce je pro inovaci rozhodující. Stejně tak je pro nás důležité hledat příležitosti na spolupráci s těmi nejlepšími na celém světě, abychom dodávali zemědělcům ty nejlepší technologie. To bude pro naši budoucnost prioritou.”

Bei Zhang, ředitel Pekingského inovačního centra pro výzkum osiv