You are here

Zlatá generace Amistar

Aktuality
12.02.2019

Zlatá generace technologie Amistar - spolehlivá cesta k profitu

K faktorům ovlivňujícím riziko vzniku fungicidní rezistence patří jak vlastnosti patogena (např. životní cyklus, velikost populace), tak i fungicidu (např. mechanismus účinku, počet aplikací, aplikační dávka, termín aplikace). K příkladům rezistentních patogenů, patří fomová hniloba řepky olejky a slunečnice. Nový fungicidní přípravek AMISTAR GOLD, který představila Ing. Helena Bochová na konferenci, je příkladem toho, jak lze nebezpečí rezistence při současném řešení obtížných houbových patogenů řešit směsí dvou osvědčených účinných látek azoxystrobinu a difenokonazolu. AMISTAR GOLD představuje vyváženou formulaci obsahující technologii Amistar. Je založený na známých a osvědčených účinných látkách a vyvinutý pro ochranu řepky olejky. Nic ale nebrání ani použití ve slunečnici a cukrovce. Ostatně i účinná látka difenokonazol jako „hasič“ zachránila nejednoho ovocnáře před strupovitostí nebo pěstitele jahodníku před komplexem hlavních chorob a zelináře před padlím.

Bezpečný azol s nejsilnějším kurativním účinkem je připraven i pro vás. Kromě silného a v praxi prověřeného kurativního účinku nabízí Syngenta pro letošní rok i příznivou cenu této novinky.  

Letos nabízíme i zvýhodněný balíček Amistar Gold Magnello Pack. Obsahuje 100 l Amistar Gold + 100 l Magnello s využitím nejen v řepce, ale i v obilninách, slunečnici a cukrovce.

 

Více informací o Amistaru GOLD naleznete ZDE

amistar gold_maly_banner