You are here

Získejte insekticidní moření k Hyvidu zdarma

Aktuality
05.06.2015

Pozor, akce prodloužena! Až do 15.7. můžete získat při nákupu alespoň 3 big bagů (30 ha) insekticidní moření přípravkem Cruiser 350 FS zcela zdarma! Chraňte své osivo před virózami.

Leták ke stažení v PDF

Společnost Syngenta Vám každým rokem přináší inovace do vašich pěstitelských technologií. I v letošní sezoně je tomu tak. Máme pro vás hned několik novinek, které Vám usnadní a zjednoduší vaši práci.

Co nabízíme nového pro sezonu 2015?

1. Změna balení

Na základě Vašich požadavků jsme změnili balení, ve kterých bude hybridní ozimý ječmen Hyvido v tomto roce dodáván. Nově bude v balení "big bag". Jeden big bag obsahuje 18 milionů semen, což představuje osivo na 10 ha.

2. Zcela nové a účinnější fungicidní moření

Osivo hybridního ozimého ječmene Hyvido bude dodáváno standardně namořené novým fungicidním mořidlem Celest Trio v dávce 2l/t. Toto mořidlo přináší spolehlivé řešení prašné sněti ječné a dlouhodobější účinek na všechny cílové choroby.

3. Spolehlivé insekticidní moření do 15.7.2015 zdarma

Následkem teplého podzimu jsme se na celém území ČR letos potýkali v obilninách s porosty napadenými virózami. Silně napadené porosty bohužel už nelze zachránit a výnos je mizivý. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vám možnost získat osivo insekticidně namořené přípravkem Cruiser 350 FS, který významně eliminuje škodlivost hlavních přenašečů viróz, a to zcela zdarma při objednávce alespoň 3 big bagů (30 ha) do 15.7.2015.

4. 100% aplikační proces při moření

Osivo bude namořeno pomocí technologie Syngenta 100% aplikační proces, při které se používá speciální pěna Cet M 2 l/t, která zajišťuje přesnou dávku mořidla na osivu a zlepšení vzhledu osiva.

Věříme, že vám tyto změny přinesou bezstarostný a úspěšný průběh pěstitelské sezóny 2016 s Hyvidem.